UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Towarzyszu a może porozmawiamy o tym jak Twoi towarzysze kilkumiesięczne dzieci wraz z starymi z chorowanymi ludźmi do towarowych wagonów i tygodniami wieźli na sybir bez ogrzewania w warunkach w których się nawet zwierzęt nie godzi przewozić? A tam ma miejscu kilkuletnie dzieci aby "przeżyć "musieli pracować po 12 godz dziennie. Wypowiesz się na ten temat tylko proszę zachować kulturę osobistą w wypowiedzi

Niszczlewactwo