A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co prawda boli, dostaliście juz poleceni służbowe od naczelstwa by wejść na forum
@TeofilSkorupa - A potem już tylko głęboka orka. ..
a ile będzie to kosztowało razem z kopertą ? jak w jednej racie to będzie taniej ?
@RobertKoliński - Choć raz może Pan wytłumaczyć wszystkim ale logicznie co ten komentarz ma wspólnego z artykułem? Czy po prostu wstał Pan przetarł zapijaczone oczęta i napisał cokolwiek aby przypomnieć o sobie?
@PRL 2.0 - To tylko wie stary komuch Wróbel
@RobertKoliński - Jak zwykle zniżył się żeś "pan"tą odpowiedzią do swojego poziomu rynsztoku jeśli w partii Razem każdy jego członek ma tyle kultury co Pan to gratuluję mam nadzieję że najbliższych wyborach nie osiągnięcie 2%
@TeofilSkorupa - To skończ pisać o odwołaniu tych ludzi tylko weź się za to cwaniaku przecież to proste. .
@RobertKoliński - Bo jedni bede mieli tożsamośc, a drudzy raczej nie? Bo ola boga dokumentów ni mam? Może dlatego - weryfikacja.