A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Świnka z klasą
@RobertKoliński - I nie pisz mi o honorze człowieku bez przyszłości i sukcesów nie pogrążaj się brak argumentów nie zastąpi chamstwo i prostatctwo
@RobertKoliński - POwiem tylko, smutne
@RobertKoliński - Towarzyszu bądź pewny że przyjdzie czas że albo sam uciekniesz z miasta albo cię wywiozą na taczce gnoju za te bluzgi na wszystkich
Ciekawe kiedy nakazują ten znikający las na moście przy Alei Wyszyńskiego? To dla tej władzy zbyt wielkie wyzwanie.
Ciekawe kiedy namalują ten znikający las na moście przy Alei Wyszyńskiego? To dla tej władzy zbyt wielkie wyzwanie
Ciekawe kiedy nakazują ten znikający pas na moście przy Alei Wyszyńskiego? To dla tej władzy zbyt wielkie wyzwanie