UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to dlatego od miesiąca czasu są tam znaki o pracach drogowych i ograniczenie prędkości do 30km/h i nic się tam nie dzieje. Czyli jeszcze jakiś rok czasu będą te znaki, aby policja mogła zarobić i tłumaczyć, że te znaki są po to, bo tam będą w przyszłości prowadzone prace drogowe.