UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Gdzie cię pomówilem ? Zapytałem tylko o Twoją opinie na temat zesłania Polaków na Sybir to tylko Ty ubliżasz wyzywasz na każdym kroku bojąc się dyskusji na poziomie

Niszczlewactwo

Anuluj