UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Gdzie cię pomówilem ? Zapytałem tylko o Twoją opinie na temat zesłania Polaków na Sybir to tylko Ty ubliżasz wyzywasz na każdym kroku bojąc się dyskusji na poziomie
Niszczlewactwo
@RobertKoliński - Gdzie cię pomówilem ? Zapytałem tylko o Twoją opinie na temat zesłania Polaków na Sybir to tylko Ty ubliżasz wyzywasz na każdym kroku bojąc się dyskusji na poziomie
Niszczlewactwo