Wybrany wątek opinii

Znając dobrze życie wiem, że nasze nieudolne władze miasta i tak wszystko spartola. Najwyższy czas na odwołać ich i postawić na dobrą zmianę i nowy polski ład w naszym Elblągu.
TeofilSkorupa (2022.02.14)
@TeofilSkorupa - Znając życie to zaraz odezwie się znany na cały powiat ba a nawet całe województwo budowniczy mostów dróg osiedli wiaduktów dworców lotnisk itp towarzysz Robert
(2022.02.14)
@TeofilSkorupa - Weź chlopie 4 dawkę bo Bredzisz
(2022.02.14)
Co prawda boli i dostaliście prikaz od naczelnika ? UM w Elblągu to banda nieudaczników i cwaniaczków, jak zrobiliście te 2 mosty zwodzone to PORAŻKA. Czego się nie dostkniecie to spitolicie, tylko do kieszeni potraficie brać i rodzinę zatrudniać w UM.
(2022.02.14)
Co prawda boli, dostaliście juz poleceni służbowe od naczelstwa by wejść na forum
(2022.02.14)
@TeofilSkorupa - A potem już tylko głęboka orka. ..
(2022.02.14)
@TeofilSkorupa - To skończ pisać o odwołaniu tych ludzi tylko weź się za to cwaniaku przecież to proste. .
Tralala (2022.02.14)
@TeofilSkorupa - śruba skończ w końcu ten pijacki bełkot
(2022.02.14)
@TeofilSkorupa - chciałbym zobaczyć twój uśmiech po kupieniu masła za 8 zł i wdzięczność dla partii, idziecie na dno towarzyszu
spx (2022.02.14)
@TeofilSkorupa - Wsadź sobie w majty ten swój ład. Chyba ze zaplacisz za mnie ZUS.
Art :) (2022.02.15)
Powrót do komentarzy