UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A to dlatego od miesiąca czasu są tam znaki o pracach drogowych i ograniczenie prędkości do 30km/h i nic się tam nie dzieje. Czyli jeszcze jakiś rok czasu będą te znaki, aby policja mogła zarobić i tłumaczyć, że te znaki są po to, bo tam będą w przyszłości prowadzone prace drogowe.