A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
2,7 mln za wymianę znaków i namalowanie pasów rozdzielających i tak szeroką droge brawo Ty
@Teofil bez gumofil - PiS nie daje pieniędzy miastu bo miasto szczeka na rząd. To działa w dwie strony.
@Uinb - Nie może, bo dziad-kowcy parkują autka na krawędzi pasa i dwustronna robi się nieprzejezdna. Gdybyś postawił im zakaz, to by protestowali. Powycinasz działeczki - nie będzie komu protestować.
Przecież powodem przebudowy nie jest zrobienie wam dobrze "elblongi"tylko powód jest bardziej oczywisty niekoniecznie dla ws zrozumiały. .Ale tak czy inaczej czas na przebudowe tego odcinka
Powodzenia jak bedzje slisko. Przynaimjej blacharze i lakiernicy zarobiam.
Wpuścić na te działki sprzęt ciężki i poszerzać. Dzięki tej ulicy dwu kierunkowej rozblokowana zostanie bema co umożliwi zespołom ratowniczym na szybkie dotarcie do celu.
Wyłączyć światła na ul. Bema na wysokości cmentarza!!! Czy Urząd naprawdę nie widzi, czy nie chce widzieć, że problem jest w tych światłach. Gdy była awaria ruch odbywał się bardzo dobrze, nie było korków, ani na ul. Bema, ani na ul. Saperów.
@okoniowaty - Czy Ty człowieku ŚLEPY byłeś jak przez odwrócenie ruchu za korkowanych zostało wiele innych ulic? Utrudniło to życie połowie miasta! Tobie to pasuje, ale nich inni się męczą. .. ..
@Uinb - W naszym kraju obowiązują inne przepisy odnośnie budowy drug inne warunki. I nie porównuj wąskim dróg w centrum Londynu do tej ul. trzynastego pułku
Myślę, że 1 miesiąc dla poważnej firmy w zupełności wystarczy, by poszerzyć ulicę 13.Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego. .
2 lata to zdecydowanie za długo,