UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Uinb - Nie może, bo dziad-kowcy parkują autka na krawędzi pasa i dwustronna robi się nieprzejezdna. Gdybyś postawił im zakaz, to by protestowali. Powycinasz działeczki - nie będzie komu protestować.

CosTamWiem