UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyłączyć światła na ul. Bema na wysokości cmentarza!!! Czy Urząd naprawdę nie widzi, czy nie chce widzieć, że problem jest w tych światłach. Gdy była awaria ruch odbywał się bardzo dobrze, nie było korków, ani na ul. Bema, ani na ul. Saperów.
jaelb