UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyłączyć światła na ul. Bema na wysokości cmentarza!!! Czy Urząd naprawdę nie widzi, czy nie chce widzieć, że problem jest w tych światłach. Gdy była awaria ruch odbywał się bardzo dobrze, nie było korków, ani na ul. Bema, ani na ul. Saperów.

jaelb

Anuluj