UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyłączyć światła na ul. Bema na wysokości cmentarza!!! Czy Urząd naprawdę nie widzi, czy nie chce widzieć, że problem jest w tych światłach. Gdy była awaria ruch odbywał się bardzo dobrze, nie było korków, ani na ul. Bema, ani na ul. Saperów.

jaelb