UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Uinb - Nie może, bo dziad-kowcy parkują autka na krawędzi pasa i dwustronna robi się nieprzejezdna. Gdybyś postawił im zakaz, to by protestowali. Powycinasz działeczki - nie będzie komu protestować.

CosTamWiem

Anuluj