UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Uinb - Nie może, bo dziad-kowcy parkują autka na krawędzi pasa i dwustronna robi się nieprzejezdna. Gdybyś postawił im zakaz, to by protestowali. Powycinasz działeczki - nie będzie komu protestować.
CosTamWiem