Wybrany wątek opinii

Już dawno powinna być dwu kierunkowa, a by najmniej ruch powinien być odwrócony.
okoniowaty (2022.02.09)
@okoniowaty - by najmniej :D:D:D
MUCHA PLUJKA (2022.02.09)
@okoniowaty - Przy najmniej, to nie to samo co bynajmniej
Szejk Ali (2022.02.09)
@okoniowaty - by najwięcej
(2022.02.09)
Tak macie rację po 1.błąd ort. po drugie przejęzyczyłem się, chodziło mi o przynajmniej.
okoniowaty (2022.02.09)
@okoniowaty - Czy Ty człowieku ŚLEPY byłeś jak przez odwrócenie ruchu za korkowanych zostało wiele innych ulic? Utrudniło to życie połowie miasta! Tobie to pasuje, ale nich inni się męczą. .. ..
JohnyEG (2022.02.10)
Powrót do komentarzy