Wybrany wątek opinii
Już dawno powinna być dwu kierunkowa, a by najmniej ruch powinien być odwrócony.
Do moderacji
Odpowiedz
42
20
@okoniowaty - by najmniej :D:D:D
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@okoniowaty - Przy najmniej, to nie to samo co bynajmniej
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@okoniowaty - by najwięcej
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Tak macie rację po 1.błąd ort. po drugie przejęzyczyłem się, chodziło mi o przynajmniej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@okoniowaty - Czy Ty człowieku ŚLEPY byłeś jak przez odwrócenie ruchu za korkowanych zostało wiele innych ulic? Utrudniło to życie połowie miasta! Tobie to pasuje, ale nich inni się męczą. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2