UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taaa tunel wykopią, albo myślisz, że działkowcy oddadzą kawałek terenu?? Będzie ciut szerzej kosztem wąskiego już teraz chodnika, i stromo tak jak teras jest.
okoniowaty
Taaa tunel wykopią, albo myślisz, że działkowcy oddadzą kawałek terenu?? Będzie ciut szerzej kosztem wąskiego już teraz chodnika, i stromo tak jak teras jest.
okoniowaty