UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taaa tunel wykopią, albo myślisz, że działkowcy oddadzą kawałek terenu?? Będzie ciut szerzej kosztem wąskiego już teraz chodnika, i stromo tak jak teras jest.

okoniowaty

Anuluj