UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile lat się nad tym głowili. Teraz dzięki przekopowi wszystko w Elblągu będzie lepsze : i drogi lepsze, i praca lepsza, pensja lepsza, turystyka lepsza. Może ludzie w końcu też będą ludźmi ?

LucynaŁupina

Anuluj