UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ile lat się nad tym głowili. Teraz dzięki przekopowi wszystko w Elblągu będzie lepsze : i drogi lepsze, i praca lepsza, pensja lepsza, turystyka lepsza. Może ludzie w końcu też będą ludźmi ?
LucynaŁupina
Ile lat się nad tym głowili. Teraz dzięki przekopowi wszystko w Elblągu będzie lepsze : i drogi lepsze, i praca lepsza, pensja lepsza, turystyka lepsza. Może ludzie w końcu też będą ludźmi ?
LucynaŁupina