87
28.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Faktycznie SM Zawada powinno na tak atrakcyjnej działce postawić kolejne bloki, byłby czysty zysk. I to spory, co roku. A tak kasa pójdzie na fundusz remontowy wszystkich mieszkań a tej powierzchni zapewne jest tysiące to ile jednorazowo zyska jedno mieszkanie, groszowe kwoty. I koniec. Co robi Rada Nadzorcza pod przywództwem Pani Iwony Mikulskiej, myśli ??
Żenada . (2022.01.29)

info

5  
  0
@GłębokaMyśl - Czy wszystko w porządku?Chyba nie bardzo.
Truso (2022.01.29)
Don Orleone mówi że za drogo biznesu na nim nie będzie.
advocatus_diaboli (2022.01.29)

info

1  
  5
@zantyr - Dla kogo, jak nikt nie chce pracować tylko wyciaga łapę po 500+
Pracujacy (2022.01.29)
Dobra decyzja
(2022.01.29)

info

0  
  4
Zantyr w Elblagu sie likwiduje a nie buduje zakłady pracy GE zaczyna się wyprowadzać powoli z miasta
korona (2022.01.30)

info

2  
  0
Za wszy chyba
(2022.01.30)
I już stare dziady protestują, bo oni tam pieska wyprowadzali!
BiznesMagnat (2022.01.30)

info

2  
  2
@Pracujacy - Taaa, ja mam jedno dziecko i nie pracuję już trzeci rok tylko latam po świecie. Szastam na lewo i prawo i nie mogę wydać tych pięciu stów. Do pracy już nie wrócę, żyję jak panisko. A ty w którym obozie pracy zatrudniony że tak cię szczypie kicha?
Egoniasty (2022.01.30)
Tylko że w czerwcu Walnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni nie było ze względu na zagrożenie. Czymś tu pachnie
jp 1949 (2022.01.31)

info

1  
  1