A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Faktycznie SM Zawada powinno na tak atrakcyjnej działce postawić kolejne bloki, byłby czysty zysk. I to spory, co roku. A tak kasa pójdzie na fundusz remontowy wszystkich mieszkań a tej powierzchni zapewne jest tysiące to ile jednorazowo zyska jedno mieszkanie, groszowe kwoty. I koniec. Co robi Rada Nadzorcza pod przywództwem Pani Iwony Mikulskiej, myśli ??
@GłębokaMyśl - Czy wszystko w porządku?Chyba nie bardzo.
Don Orleone mówi że za drogo biznesu na nim nie będzie.
@zantyr - Dla kogo, jak nikt nie chce pracować tylko wyciaga łapę po 500+
Dobra decyzja
Zantyr w Elblagu sie likwiduje a nie buduje zakłady pracy GE zaczyna się wyprowadzać powoli z miasta
Za wszy chyba
I już stare dziady protestują, bo oni tam pieska wyprowadzali!
@Pracujacy - Taaa, ja mam jedno dziecko i nie pracuję już trzeci rok tylko latam po świecie. Szastam na lewo i prawo i nie mogę wydać tych pięciu stów. Do pracy już nie wrócę, żyję jak panisko. A ty w którym obozie pracy zatrudniony że tak cię szczypie kicha?
Tylko że w czerwcu Walnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni nie było ze względu na zagrożenie. Czymś tu pachnie