UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pracujacy - Taaa, ja mam jedno dziecko i nie pracuję już trzeci rok tylko latam po świecie. Szastam na lewo i prawo i nie mogę wydać tych pięciu stów. Do pracy już nie wrócę, żyję jak panisko. A ty w którym obozie pracy zatrudniony że tak cię szczypie kicha?

Egoniasty

Anuluj