UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zantyr w Elblagu sie likwiduje a nie buduje zakłady pracy GE zaczyna się wyprowadzać powoli z miasta
korona
Zantyr w Elblagu sie likwiduje a nie buduje zakłady pracy GE zaczyna się wyprowadzać powoli z miasta
korona