Wybrany wątek opinii
gdy powstanie nasz nowy Kanał Sueski czyli przekop, promem że Szczecina, którego osobiście stempkę przybił pan premier Morawiecki, przypłyną miliony ludzi aby zamieszkać w Elblągu czyli nowym Hamburgu, to dobrze, że mieszkania dla nich są budowane, zapewne z dofinansowaniem pałacu 500 plus,
Do moderacji
Odpowiedz
9
11
@Jak v - Potężne wycieczkowce będą się ustawiały w kolejkach by wpłynąć poprzez kaczy dół do portu morskiego w Elblągu by ich pasażerowie mogli zaznać rozkoszy, które szykuje dla nich wolska horwacja elbląskiego krużganka oświaty, jaśnie oświęconego don Teofillo de Skoruppy hrabiego San Escobar fundowana przez uczciwych obywateli z inicjatywy NAJDROŻSZEGO przywódcy, naszego moherowego mesjasza żoliborskiego od proroka smoleńskiego wieszczonego a prymasem toruńskim do władzuchny za gotówkę namaszczonego i zawsze dziewicy nieprzekupnej na skrzydlatym koniku galopującej ku krainie wiecznej szczęśliwości wszystkich wolaków.
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
@GłębokaMyśl - Precz z mową nienawiści - opanuj się człowieku bo własna żółć cię zadusi.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@GłębokaMyśl - Czy wszystko w porządku?Chyba nie bardzo.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0