Wybrany wątek opinii

Kolejne osiedle? a kiedy zostanie wybudowany kolejny zakład pracy?
zantyr (2022.01.28)
@zantyr - Dla kogo, jak nikt nie chce pracować tylko wyciaga łapę po 500+
Pracujacy (2022.01.29)
@Pracujacy - Taaa, ja mam jedno dziecko i nie pracuję już trzeci rok tylko latam po świecie. Szastam na lewo i prawo i nie mogę wydać tych pięciu stów. Do pracy już nie wrócę, żyję jak panisko. A ty w którym obozie pracy zatrudniony że tak cię szczypie kicha?
Egoniasty (2022.01.30)
Powrót do komentarzy