UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Faktycznie SM Zawada powinno na tak atrakcyjnej działce postawić kolejne bloki, byłby czysty zysk. I to spory, co roku. A tak kasa pójdzie na fundusz remontowy wszystkich mieszkań a tej powierzchni zapewne jest tysiące to ile jednorazowo zyska jedno mieszkanie, groszowe kwoty. I koniec. Co robi Rada Nadzorcza pod przywództwem Pani Iwony Mikulskiej, myśli ??

Żenada .