A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tylko o parkingu nie zapomnijcie bo na Okulickiego nie można się ich o to doprosic. .
@przechodzień - Wszystko w kolo wycinaja, a pozniej krzyk, ze smog, ocieplenie klimatu, za duza emisja co2.Przeciez to sa zwykle czuby. Juz za niedlugo wszyscy za ten brak kompetencji bedziemy placic wysoka cene.
Odrobina zieleni, zniszczyć - no bo park jest. Barany
@RobertKoliński - Masz zryty dekel przygłupie
@RobertKoliński - Jackowi to Ty możesz nierobie buty czyścić i nie napisze co jeszcze bo nie jesteś wart aby takim śmieciem sobie opinie psuć
kiedyś jeden prezes techniczny kilka lat temu konsultował z radą nadzorczą wybudowanie tam osiedla jako spółdzielnia, niestety gościu szybko odszedł z tej spółdzielni i nie było już na tyle mocnego aby temat pociągnąć, a teraz zamiast spółdzielni dorobi się deweloper, najlepiej wszystko rozsprzedać, co za krótkowzroczność. ..
Kolejne osiedle? a kiedy zostanie wybudowany kolejny zakład pracy?
@Ciekawy - Super. Czy ta rewolucyjna forma obejmie też naszego NAJDROŻSZEGO wodza i moherowego mesjasza od proroka smoleńskiego wieszczonego a prymasem toruńskim do władzuchny namaszczonego a bezpotomnego wodza narodu wolskiego i stronnika tego cutofnego pomysłu, który ma ratować epicką porażkę pińset plusem zwaną, a pieniędzmi uczciwych podatników finansowaną ku ich entuzjazmowi i radości, że mogą ćmiki, piwo i tanie wino potrzebującym fundować ?
Tylko jedno pytanie: dlaczego SM Zakrzewo sprzedaje, zamiast wejść w rolę inwestora i samodzielnie tam zbudować nowe zasoby włączone później do spółdzielni?