87
28.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mieszkaniec s - tak spłacą długi za dofinansowanie do docieplenia budynków
(2022.01.31)
Jedyne takie boisko na Zawadzie. Lepiej zlikwidować, niż odnowić. Potem chcecie żeby młodzież była zdrowa i będziecie narzekać, że mamy społeczeństwo słabe i mizerne. Najlepiej przykręcić tabliczkę z napisem "nie grać w piłkę w obrębie budynku". Gdzie ta młodzież ma się wyszaleć???. Dokąd to zmierza???!!!
Za sportem (2022.01.31)
@Za sportem - Idz tam się wyszaleć. Jak tam pole minowe zrobione przez pieski.
Sport to zdrowie (2022.02.01)
Wybudujcie mieszkańcom porządny parking a nie na trawnikach musza auta stawiać
Kpina (2022.02.01)

info

0  
  0
Ja bym postawił tam biedronkę bo za mało u nas biedronek
Biedra (2022.02.01)

info

0  
  0
@RobertKoliński - Ty nie o pomste do nieba tylko do bolszewikow sie zwroc o pomste komuchu przebrzydły
Kit (2022.02.04)
Było boisko nie ma boiska. A dzieci zepsute bo tylko przed komputerem siedzą.
(2022.02.07)

info

0  
  0