A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Mieszkaniec s - tak spłacą długi za dofinansowanie do docieplenia budynków
Jedyne takie boisko na Zawadzie. Lepiej zlikwidować, niż odnowić. Potem chcecie żeby młodzież była zdrowa i będziecie narzekać, że mamy społeczeństwo słabe i mizerne. Najlepiej przykręcić tabliczkę z napisem "nie grać w piłkę w obrębie budynku". Gdzie ta młodzież ma się wyszaleć???. Dokąd to zmierza???!!!
@Za sportem - Idz tam się wyszaleć. Jak tam pole minowe zrobione przez pieski.
Wybudujcie mieszkańcom porządny parking a nie na trawnikach musza auta stawiać
Ja bym postawił tam biedronkę bo za mało u nas biedronek
@RobertKoliński - Ty nie o pomste do nieba tylko do bolszewikow sie zwroc o pomste komuchu przebrzydły
Było boisko nie ma boiska. A dzieci zepsute bo tylko przed komputerem siedzą.