UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@przechodzień - Wszystko w kolo wycinaja, a pozniej krzyk, ze smog, ocieplenie klimatu, za duza emisja co2.Przeciez to sa zwykle czuby. Juz za niedlugo wszyscy za ten brak kompetencji bedziemy placic wysoka cene.
XXXXXX