UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko jedno pytanie: dlaczego SM Zakrzewo sprzedaje, zamiast wejść w rolę inwestora i samodzielnie tam zbudować nowe zasoby włączone później do spółdzielni?


Anuluj