UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko jedno pytanie: dlaczego SM Zakrzewo sprzedaje, zamiast wejść w rolę inwestora i samodzielnie tam zbudować nowe zasoby włączone później do spółdzielni?
Tylko jedno pytanie: dlaczego SM Zakrzewo sprzedaje, zamiast wejść w rolę inwestora i samodzielnie tam zbudować nowe zasoby włączone później do spółdzielni?