UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedyś jeden prezes techniczny kilka lat temu konsultował z radą nadzorczą wybudowanie tam osiedla jako spółdzielnia, niestety gościu szybko odszedł z tej spółdzielni i nie było już na tyle mocnego aby temat pociągnąć, a teraz zamiast spółdzielni dorobi się deweloper, najlepiej wszystko rozsprzedać, co za krótkowzroczność. ..

ass

Anuluj