UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@przechodzień - Wszystko w kolo wycinaja, a pozniej krzyk, ze smog, ocieplenie klimatu, za duza emisja co2.Przeciez to sa zwykle czuby. Juz za niedlugo wszyscy za ten brak kompetencji bedziemy placic wysoka cene.

XXXXXX