UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kiedyś jeden prezes techniczny kilka lat temu konsultował z radą nadzorczą wybudowanie tam osiedla jako spółdzielnia, niestety gościu szybko odszedł z tej spółdzielni i nie było już na tyle mocnego aby temat pociągnąć, a teraz zamiast spółdzielni dorobi się deweloper, najlepiej wszystko rozsprzedać, co za krótkowzroczność. ..
ass