Wybrany wątek opinii

Czyli kosztem tego skrawka zieleni, który służy mieszkańcom powstanie kolejne blokowisko. Jak zwykle, wszystko załatwione po cichu, tak zwaną "WuZetką", bez konsultacji z mieszkańcami. Niestety, schemat powielany już we wszystkich miastach w Polsce. Przewidując kolejne kroki - drzewa się wytnie, deweloper zrobi nasadzenia zastępcze np. karłowate jarzębinki w donicach, które po roku uschną (ale w statystykach będzie, że posadził). Jak tak dalej pójdzie, to cofniemy się urbanistycznie o jakieś 200 lat a drzewa będziemy oglądać od święta daleko od miasta.
przechodzień (2022.01.28)
@przechodzień - ponoć kupił je, ,deweloper z ostródy, ,budujący, ,osiedla, ,jak np na łęczyckiej. .. .. prawdopodobnie powiązany z pisowcami. .. co to prawda?
(2022.01.28)
@przechodzień - Od wielu lat teren jest użytkowany tylko przez właścicieli psów. Deweloper który to kupił to IPB, firma, której na elbląskim rynku jeszcze nie było.
radamistrz1 (2022.01.28)
Teoria spiskowa godna wielbiciela PO. Zluzuj majty.
(2022.01.28)
@przechodzień - Wszystko w kolo wycinaja, a pozniej krzyk, ze smog, ocieplenie klimatu, za duza emisja co2.Przeciez to sa zwykle czuby. Juz za niedlugo wszyscy za ten brak kompetencji bedziemy placic wysoka cene.
XXXXXX (2022.01.28)
Powrót do komentarzy