Wybrany wątek opinii
Czyli kosztem tego skrawka zieleni, który służy mieszkańcom powstanie kolejne blokowisko. Jak zwykle, wszystko załatwione po cichu, tak zwaną "WuZetką", bez konsultacji z mieszkańcami. Niestety, schemat powielany już we wszystkich miastach w Polsce. Przewidując kolejne kroki - drzewa się wytnie, deweloper zrobi nasadzenia zastępcze np. karłowate jarzębinki w donicach, które po roku uschną (ale w statystykach będzie, że posadził). Jak tak dalej pójdzie, to cofniemy się urbanistycznie o jakieś 200 lat a drzewa będziemy oglądać od święta daleko od miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
15
9
@przechodzień - ponoć kupił je, ,deweloper z ostródy, ,budujący, ,osiedla, ,jak np na łęczyckiej. .. .. prawdopodobnie powiązany z pisowcami. .. co to prawda?
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@przechodzień - Od wielu lat teren jest użytkowany tylko przez właścicieli psów.
Deweloper który to kupił to IPB, firma, której na elbląskim rynku jeszcze nie było.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Teoria spiskowa godna wielbiciela PO. Zluzuj majty.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@przechodzień - Wszystko w kolo wycinaja, a pozniej krzyk, ze smog, ocieplenie klimatu, za duza emisja co2.Przeciez to sa zwykle czuby. Juz za niedlugo wszyscy za ten brak kompetencji bedziemy placic wysoka cene.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2