UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli kosztem tego skrawka zieleni, który służy mieszkańcom powstanie kolejne blokowisko. Jak zwykle, wszystko załatwione po cichu, tak zwaną "WuZetką", bez konsultacji z mieszkańcami. Niestety, schemat powielany już we wszystkich miastach w Polsce. Przewidując kolejne kroki - drzewa się wytnie, deweloper zrobi nasadzenia zastępcze np. karłowate jarzębinki w donicach, które po roku uschną (ale w statystykach będzie, że posadził). Jak tak dalej pójdzie, to cofniemy się urbanistycznie o jakieś 200 lat a drzewa będziemy oglądać od święta daleko od miasta.

przechodzień