Wybrany wątek opinii
A co komu przeszkadzało tu boisko i parking, przy najmniej jest teraz trochę zieleni.
Do moderacji
Odpowiedz
50
14
@alt - Fakt, zieleni nigdy za dużo ale to było już raczej chlejowisko.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0