87
28.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
towarzysz prof dr hab inż wielki architekt zaplanuje i wybuduje osiedle - milion ton stali milion ton betonu milion mieszkań i mieszkanie za miliony oczywiście dla siebie i swoich lewych kolesi za wasze a i bmka się przyda i smartfonik, biedak chce dołaczyć do burżua socjalistycznych jak to pisał bandyta marks- Należą do niej ekonomiści, filantropowie, głosiciele humanitaryzmu, ulepszyciele położenia klas pracujących, organizatorzy dobroczynności, opiekunowie zwierząt, założyciele towarzystw wstrzemięźliwości, pokątni reformatorzy najrozmaitszego gatunku. Nawet całe systemy tworzone były z tego burżuazyjnego socjalizmu. .. .aaaa no i konto bankowe też się przyda co nie towarzyszu ?
partia i super (2022.01.28)

info

5  
  4
@RobertKoliński - kosy na sztorc? nawołujesz do linczu czy nienawiści? ktoś się może tym człowiekiem w końcu zainteresuje? lekarz, prokurator, portel?
(2022.01.28)
Portelowy komsomolec podlega ochronie jako żyjący relikt lat 50-tych XX wieku. W związku z tym wolno mu używać retoryki zarezerwowanej dla partyjnych bezmózgich czynowników tamtego okresu w formie dostosowanej do obecnych czasów. Zgodę wydali psychiatra prowadzący i opiekun prawny.
GłębokaMyśl (2022.01.28)
@przechodzień - ponoć kupił je, ,deweloper z ostródy, ,budujący, ,osiedla, ,jak np na łęczyckiej. .. .. prawdopodobnie powiązany z pisowcami. .. co to prawda?
(2022.01.28)
Za duzo drzew. Trzeba ciac i sprzedawac. Kasa potrzebna na wyplate dla wrobla.
Uu (2022.01.28)

info

5  
  3
@Jak v - Potężne wycieczkowce będą się ustawiały w kolejkach by wpłynąć poprzez kaczy dół do portu morskiego w Elblągu by ich pasażerowie mogli zaznać rozkoszy, które szykuje dla nich wolska horwacja elbląskiego krużganka oświaty, jaśnie oświęconego don Teofillo de Skoruppy hrabiego San Escobar fundowana przez uczciwych obywateli z inicjatywy NAJDROŻSZEGO przywódcy, naszego moherowego mesjasza żoliborskiego od proroka smoleńskiego wieszczonego a prymasem toruńskim do władzuchny za gotówkę namaszczonego i zawsze dziewicy nieprzekupnej na skrzydlatym koniku galopującej ku krainie wiecznej szczęśliwości wszystkich wolaków.
GłębokaMyśl (2022.01.28)
bo to już wioska jest. .. .
(2022.01.28)
@GłębokaMyśl - Precz z mową nienawiści - opanuj się człowieku bo własna żółć cię zadusi.
(2022.01.28)
@przechodzień - Od wielu lat teren jest użytkowany tylko przez właścicieli psów. Deweloper który to kupił to IPB, firma, której na elbląskim rynku jeszcze nie było.
radamistrz1 (2022.01.28)
oczyma wyobraźni już widzę nowych Lokatorów, przeciągających się leniwie na swoich tarasach. .z widokiem na 500 kabin ToyToy Cleanera; ).
elo_76 (2022.01.28)

info

10  
  2