48
20.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Arekn - Załóż kosę na sztorc i dalej siekać ruskie czołgi. ..
GłębokaMyśl (2022.01.21)
@TommyGunnn - Nie ucz księdza dzieci robić, beznadziejny ignorancie bez krzty polotu i godności człowieka, bo może się okazać, że na polskim też się lepiej od ciebie zna; Powiem Wam tu dla hecy, że straśnie bawią mje takie przekomiczne komentarze w rodzaju pato-trollerki bez honoru i twarzy, ale też i np. takie, jak @otwieram oczy. , bo świadczą one wyłącznie o tym, że prawicowy komentariat to jest zwykła banda nieogarniętych a zakompleksionych tłumoków i nic tam nie zmienia się na lepsze:)Smutne w tym wszystkim niestety jest to, że właśnie nic tam niestety nie zmienia się na lepsze, bo te dziady skończone wciąż siedzą w kieszeni u jankeskich mocodawców, tych dzisiejszych POsiadaczy różnych teczek z m. in. szafy Kiszczaka, a cierpi na tym tylko Rzeczpospolita i wszyscy Polacy. Zaś Niemcy, Rosjanie i Chińczycy tłuką w kooperacji hajs, POdczas gdy nadwiślańskie matołectwo tłucze się z nimi wszystkimi samotrzeć w imię jankeskiego interesu imperialnego, jurgieltniki sakramenckie za kartony z dolarami. Patologia. #yanksGoHome!
RobertKoliński (2022.01.21)
dla tych wszystkich antagonizujących społeczeństwo i nawołujących (chociaż to podobno przestępstwo)do wojny zerknijcie sobie na plan Sacharowa w tym świetle przepowiednie Klimuszki przestają być jasnowidzeniem on po prostu wiedział tak samo z resztą jest z Jackowskim
Abnegat (2022.01.21)

info

3  
  0
@otwieram oczy. - Gazociąg na dnie Bałtyku powstał dlatego, że "nasze"władze odrzuciły proponowany przez Putina JEDEN MILIARD DOLARÓW rocznie za rurę z gazem pociągniętą przez nasze terytorium - zapytaj siebie proszę dlaczego tak postąpili "nasi"reprezentanci. UE to żadna wspólnota tak jak piszesz jest to projekt dzięki któremu można będzie rywalizować z USA, czy chociaż w niewielkim stopniu z Chinami. Natomiast to co opisujesz jako "partnerstwo"to nic innego jak zależność wasalistyczna
Abnegat (2022.01.21)
@3 światowa - Chińczycy ruszą na ruskich- to się wykluje.
(2022.01.21)
@okoniowaty - Z kim chcesz współpracować? Z ruskimi?Chyba żarty sobie robisz.
(2022.01.21)
@Arekn - Masaz dokładnie rację. Te puste matołki, tu komentujące nie rozumieją jeszcze że nie ma możliwości dogadania się partnerskiego, na równi, z tymi krajami. Jeżelibyśmy wykazywali postawę uleglejszą to już wogóle by nas za nic mieli i rozjechali gospodarczo. Tylko to są potomkowie tych homosovieticusów którzy nie wyobrażają sobie życia normalnego, partnerskiego. Oni zawsze muszą być pod czyimś batem, albo sovieckim, albo niemieckim albo unijnym. Wolność i niezależność ich przeraża. Wszystko by poświęcili żeby się komuś przypodobać.
Podpis38 (2022.01.21)
@Podpis38 - Boziu, ludzie, porzućcie w końcu tą manię wielkości. Należy dogadać się z każdym kto chce rozmawiać. Już jesteśmy rozjechani gospodarczo. Jeśli dla Ciebie normalnym układem partnerskim jest rezygnacja z np. zakupu caracali (koszt takiego układu 80 milionów + koszt zakupu podobnego sprzętu w usraelu)to nic tylko otwierać własny biznes - POWODZENIA.
Abnegat (2022.01.21)
@patriot - Ty to jesteś naprawdę przygłup i to do kwadratu!
Zbyszek65 (2022.01.21)
@Abnegat - "Należy dogadać się z każdym kto chce rozmawiać"- przepraszam a możesz mi powiedzieć w którym momencie te kraje chciały sie dogadać z nami? Bo jakoś sobie nie przypominam. W 1772,w 1793,w 1795;tylko co odzyskaliśmy niepodległość w 1918 to już się wtrynili i był 1929.Aha, po IIWŚ się sovieci z nami "dogadali"i potem bardzo długo "gadali"na zasadzie "partnerstwa. Dogadanie się wg nich to oni robią co chcą a my tylko na tyle na ile nam pozwolą. Te kraje mają zapędy mocarstwowe i żyją tylko w "zgodzie"z uległymi, poddańczymi narodami bo jak nie to Krym, Donbas itd. Lech Kaczyński, przemawiając w Gruzji miał rację. Prorocze słowa. Ale, jak już pisałem, niektórym odpowiada taka sytuacja.
Podpis38 (2022.01.21)