A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Podpis38 - Miał być 1920.I jeszcze 17IX1939.
@okoniowaty - Tak okoniowaty. Masz rację co do tej współpracy. Tylko to nie my zaczęliśmy tą wojenkę i machanie szablami. Gaz kiedy chcą to zamkną, straszą, pomimo umowy przez cieśninę pilawską puszczą albo nie i mają pretensję o przekop. Chcą to sobie budują NordStr i nic nam do tego ale jak my sprowadzamy gaz to wielkie halo. Chcemy budować atomówkę to nie zgadzają się ale pewnie jakbyśmy wzięli od nich reaktor to jeszcze by nas w tyłek pocałowali bo wiadomo so się z tym wiąże. No, chyba raz się z nami chcieli podobno dogadać; w sprawie podziału Ukrainy ale podejrzewam że to fejka rozpuszczono. Chcą mieć całkowity wpływ na to co dzieje się w krajach ościennych. No a na takie coś chyba nikt normalny zgody nie da.
@Podpis38 - a co uzyskasz przez kolejny rozbiór
@Abnegat - i nie gadaj mi tu, że się nikt nie odważy bo sojusze i pakty bo doskonale wiemy z historii ile są warte te zobowiązania
@Podpis38 - i jeszcze, żebyś mnie źle nie zrozumiał doskonale zdaję sobie sprawę, że jesteśmy "dymani"z prawa i z lewa tyle, że wojna nie jest żadnym rozwiązaniem. Cofnęłaby nas w rozwoju do stanu z lat pięćdziesiątych no chyba, że komuś na tym zależy
Co miał na myśli Krzysztof Szczepanik pisząc ten artykuł ??? Promowanie Rosyjskich transportowców ??? Nic z tego nie rozumie. A może, to REKLAMA OPŁACONA PRZEZ ROSJAN !!!
@Kondek - ooo rany, nawet nie zauważyłem że to Szczepanik napisał nie polecam człowieka znam osobiście
@Abnegat - Nie chciałbym mieć sąsiada za płotem, który mówi mi co mi wolno a co nie, czym mam jeździć, gdzie jechać na wczasy, co jeść a przy tym przychodzi do mnie na jabłka i wyprowadza psa na moim podwórku. Nawet gdyby był większy i bogatszy.
@Teżpodpis - zapomniałeś jeszcze dopisać, że tupolewa nie chcą oddać
"zapomniałeś jeszcze dopisać, że tupolewa nie chcą oddać"- a ty oczywiście cieszysz się z tego i pochwalasz takie zachowanie Wielkiego Oszołoma, niewolniku. Tusk prawie lo. .. .. a zrobił Putinowi a i tak nie oddali.