Wybrany wątek opinii

A gdzie jest ten specjalista od kanału Sueskiego? Jeszcze się nie wypowiedział? Przecież wiadomo, że Elbląg przejmie wkrótce wszystkie przewozy towarowe i pasażerskie na Bałtyku i całym Oceanie Atlantyckim.
patriot (2022.01.20)
@patriot - towarowe pewnie nie ale turystyka ruszy ze 100 % pewnością, niech tylko skończy się ta pandemia. ..
mkt (2022.01.21)
@patriot - Ty to jesteś naprawdę przygłup i to do kwadratu!
Zbyszek65 (2022.01.21)
Powrót do komentarzy