Wybrany wątek opinii
A gdzie jest ten specjalista od kanału Sueskiego? Jeszcze się nie wypowiedział? Przecież wiadomo, że Elbląg przejmie wkrótce wszystkie przewozy towarowe i pasażerskie na Bałtyku i całym Oceanie Atlantyckim.
Do moderacji
Odpowiedz
13
7
@patriot - towarowe pewnie nie ale turystyka ruszy ze 100 % pewnością, niech tylko skończy się ta pandemia. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@patriot - Ty to jesteś naprawdę przygłup i to do kwadratu!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0