UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@otwieram oczy. - Gazociąg na dnie Bałtyku powstał dlatego, że "nasze"władze odrzuciły proponowany przez Putina JEDEN MILIARD DOLARÓW rocznie za rurę z gazem pociągniętą przez nasze terytorium - zapytaj siebie proszę dlaczego tak postąpili "nasi"reprezentanci. UE to żadna wspólnota tak jak piszesz jest to projekt dzięki któremu można będzie rywalizować z USA, czy chociaż w niewielkim stopniu z Chinami. Natomiast to co opisujesz jako "partnerstwo"to nic innego jak zależność wasalistyczna

Abnegat

Anuluj