UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@otwieram oczy. - Gazociąg na dnie Bałtyku powstał dlatego, że "nasze"władze odrzuciły proponowany przez Putina JEDEN MILIARD DOLARÓW rocznie za rurę z gazem pociągniętą przez nasze terytorium - zapytaj siebie proszę dlaczego tak postąpili "nasi"reprezentanci. UE to żadna wspólnota tak jak piszesz jest to projekt dzięki któremu można będzie rywalizować z USA, czy chociaż w niewielkim stopniu z Chinami. Natomiast to co opisujesz jako "partnerstwo"to nic innego jak zależność wasalistyczna
Abnegat