48
20.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to jest tak żałosne w treści i wymowie, że chyba i ruski i niemcy się z tego
Junior o (2022.01.20)

info

1  
  3
@RobertKoliński - Fizys to inaczej twarz niedouczony pretensjonalny lanserze, więc raczej trudno ją strzępić.
TommyGunnn (2022.01.21)
@patriot - towarowe pewnie nie ale turystyka ruszy ze 100 % pewnością, niech tylko skończy się ta pandemia. ..
mkt (2022.01.21)
najpierw gazociąg na dnie Bałtyku, teraz promy, coś w tym jest że Niemcy ponad głowami Polski robią interesy z Rosją, gdzie solidarność UE, wygląda to na nowoczesną czyli bezkrwawą ekonomiczną wojnę 21 wieku, widocznie Niemcy w ten sposób chcą uzależnić Europę wschodnią od siebie, a jest to ponoć wspólnota. takie działania powodują że zaczyna to układać się w jedną całość, niedawny sprzeciw Niemiec przed przelotem samolotów z uzbrojeniem do Ukrainy, czy nie wygląda to na zmowę i podział wpływów na wschodzie i zachodzie, taki nowoczesny pakt Ribbentrop-Mołotow. jeżeli tak ma wyglądać solidarność w UE, to ja wolę bardziej ścisłe partnerstwo z USA, choć to też nie jest pewnik po tym co stało się w Afganistanie.
otwieram oczy. (2022.01.21)
@RobertKoliński - Trudno Ci w końcu napisać coś o tych swoich sukcesach zawodowych żeby ludzie w końcu przekonali się że nie jesteś tylko pozerem piszącym głupie komentarze? Wynien te sukcesy udiwodnij że coś osiągnąłeś No chyba że brak tych sukcesów oprócz jednego praca ngosie za grosze to dla ciebie już sukces
(2022.01.21)
a to wszystko wina Tuska i TVN-u
(2022.01.21)

info

7  
  2
Polska odkąd istnieje stoi ością w gardle szwabom i ruskim. Dlatego powinniśmy trzymać się mocno razem i obu agresorom odpowiadać jednym i silnym głosem aby nie być podnóżkiem dla nich. Niestety wielu Polaków woli uległość i święty spokój zamiast dumnej, ambitnej postawy i dynamicznego rozwoju swojego kraju.
Arekn (2022.01.21)
Długi art. przeczytałem lid. I przeraża mnie polityka rosyjsko-polska, polsko-rosyjska. Zamiast współpracować, prowadzimy wojenki narazie polityczno - psychologiczne jak to się skończy niewiadomo. My nie chcemy wposzczać TIR - oni promem omijają nas -, oni nie chcą puszczać statków cieśniną Piławską - my robimy przekop mierzeji. Pomijając inne kwestie np. gazociągu, wiz, małego ruchu etc. Czy współpraca nie wyszła by wszystkim na dobre??
okoniowaty (2022.01.21)
@okoniowaty - wszystkim tak - amerykanom nie
Abnegat (2022.01.21)
Należy szarpać nogawki Niemcom i Rosjanom z pełną determinacją i zawziętością godną ratlerka walczącego na dwa fronty, z niedźwiedziem i owczarkiem niemieckim jednocześnie. Wiadomo wszak, że zgoda rujnuje, a niezgoda buduje. .. Sam NAJDROŻSZY wuc i prorok smoleński są autorami polityki zagranicznej, której fundamentem jest zdanie, wrogów trzymaj blisko, przyjaciół daleko. .. zastanów się po co ci przyjaciele ! Świat się z Rosją dogada, być może bez entuzjazmu, ale nie ma innego wyjścia, bo ona jest zwyczajnie za duża i ma zbyt duży potencjał, by zachowywać się wobec niej jak wolski ratlerek i wtedy jak Władimir P. wydzieli wolsce głasknięcie to znajdziemy się jednocześnie w EU i WNP. .. a potem już tylko w WNP, bo ono będzie NAJDROŻSZEMU wodzusiowi bliższe politycznie i intelektualnie. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
GłębokaMyśl (2022.01.21)

info

3  
  8