Wybrany wątek opinii

O jak pięknie rozwija się współpraca rosyjsko-niemiecka i chińsko-rosyjsko-europejska na polsko-rosyjskim pograniczu:)Szkoda tylko, że - jak zawsze - bezmyślni i zakompleksienie Polacy guzik z tego mają, bo dzięki roztropności swojej i otwartości na świat, zarabiają tu głównie. .. Niemcy:)Bo Chińczycy, to wiadomo, że mądry i potężny naród więc nie ma nawet co fizys strzępić:)A co tam w sprawie Kolei Nadzalewowej już nasze post-styropianowe, neoliberalne, nieudaczne mędrki uradziły? Dalej będą zębiskami i pazurami szli w zaparte i obywatelkom a mieszkankom szkodzić?:)
RobertKoliński (2022.01.20)
@RobertKoliński - Naprawdę wstydu nie masz w ośmieszaniu się Naprawdę uważasz że ktoś wierzy w tą twoja wiedzę skoro sam nic nie zrobiłeś z swoim życiu? Przecież jesteś największym przegranym w tym mieście.
(2022.01.20)
@RobertKoliński - Tak samo jak Ty gryziesz szarpiesz pazurami wszystkie artykuły aby dostać się do miejskiego koryta tylko głupi tego nie widzi
(2022.01.20)
Milcz siermięgo zdziadziała, bo nawet knutem ciebie oćwiczyć, to szkoda na patusa czasu. Tchórzu.
RobertKoliński (2022.01.20)
@RobertKoliński - Fizys to inaczej twarz niedouczony pretensjonalny lanserze, więc raczej trudno ją strzępić.
TommyGunnn (2022.01.21)
@RobertKoliński - Trudno Ci w końcu napisać coś o tych swoich sukcesach zawodowych żeby ludzie w końcu przekonali się że nie jesteś tylko pozerem piszącym głupie komentarze? Wynien te sukcesy udiwodnij że coś osiągnąłeś No chyba że brak tych sukcesów oprócz jednego praca ngosie za grosze to dla ciebie już sukces
(2022.01.21)
@TommyGunnn - Nie ucz księdza dzieci robić, beznadziejny ignorancie bez krzty polotu i godności człowieka, bo może się okazać, że na polskim też się lepiej od ciebie zna; Powiem Wam tu dla hecy, że straśnie bawią mje takie przekomiczne komentarze w rodzaju pato-trollerki bez honoru i twarzy, ale też i np. takie, jak @otwieram oczy. , bo świadczą one wyłącznie o tym, że prawicowy komentariat to jest zwykła banda nieogarniętych a zakompleksionych tłumoków i nic tam nie zmienia się na lepsze:)Smutne w tym wszystkim niestety jest to, że właśnie nic tam niestety nie zmienia się na lepsze, bo te dziady skończone wciąż siedzą w kieszeni u jankeskich mocodawców, tych dzisiejszych POsiadaczy różnych teczek z m. in. szafy Kiszczaka, a cierpi na tym tylko Rzeczpospolita i wszyscy Polacy. Zaś Niemcy, Rosjanie i Chińczycy tłuką w kooperacji hajs, POdczas gdy nadwiślańskie matołectwo tłucze się z nimi wszystkimi samotrzeć w imię jankeskiego interesu imperialnego, jurgieltniki sakramenckie za kartony z dolarami. Patologia. #yanksGoHome!
RobertKoliński (2022.01.21)
@RobertKoliński - Psychol
(2022.01.24)
Powrót do komentarzy