Wybrany wątek opinii

Długi art. przeczytałem lid. I przeraża mnie polityka rosyjsko-polska, polsko-rosyjska. Zamiast współpracować, prowadzimy wojenki narazie polityczno - psychologiczne jak to się skończy niewiadomo. My nie chcemy wposzczać TIR - oni promem omijają nas -, oni nie chcą puszczać statków cieśniną Piławską - my robimy przekop mierzeji. Pomijając inne kwestie np. gazociągu, wiz, małego ruchu etc. Czy współpraca nie wyszła by wszystkim na dobre??
okoniowaty (2022.01.21)
@okoniowaty - wszystkim tak - amerykanom nie
Abnegat (2022.01.21)
@okoniowaty - Z kim chcesz współpracować? Z ruskimi?Chyba żarty sobie robisz.
(2022.01.21)
@okoniowaty - Tak okoniowaty. Masz rację co do tej współpracy. Tylko to nie my zaczęliśmy tą wojenkę i machanie szablami. Gaz kiedy chcą to zamkną, straszą, pomimo umowy przez cieśninę pilawską puszczą albo nie i mają pretensję o przekop. Chcą to sobie budują NordStr i nic nam do tego ale jak my sprowadzamy gaz to wielkie halo. Chcemy budować atomówkę to nie zgadzają się ale pewnie jakbyśmy wzięli od nich reaktor to jeszcze by nas w tyłek pocałowali bo wiadomo so się z tym wiąże. No, chyba raz się z nami chcieli podobno dogadać; w sprawie podziału Ukrainy ale podejrzewam że to fejka rozpuszczono. Chcą mieć całkowity wpływ na to co dzieje się w krajach ościennych. No a na takie coś chyba nikt normalny zgody nie da.
Teżpodpis (2022.01.21)
@Teżpodpis - zapomniałeś jeszcze dopisać, że tupolewa nie chcą oddać
(2022.01.21)
"zapomniałeś jeszcze dopisać, że tupolewa nie chcą oddać"- a ty oczywiście cieszysz się z tego i pochwalasz takie zachowanie Wielkiego Oszołoma, niewolniku. Tusk prawie lo. .. .. a zrobił Putinowi a i tak nie oddali.
brakslow (2022.01.21)
Powrót do komentarzy