UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polska odkąd istnieje stoi ością w gardle szwabom i ruskim. Dlatego powinniśmy trzymać się mocno razem i obu agresorom odpowiadać jednym i silnym głosem aby nie być podnóżkiem dla nich. Niestety wielu Polaków woli uległość i święty spokój zamiast dumnej, ambitnej postawy i dynamicznego rozwoju swojego kraju.
Arekn