UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polska odkąd istnieje stoi ością w gardle szwabom i ruskim. Dlatego powinniśmy trzymać się mocno razem i obu agresorom odpowiadać jednym i silnym głosem aby nie być podnóżkiem dla nich. Niestety wielu Polaków woli uległość i święty spokój zamiast dumnej, ambitnej postawy i dynamicznego rozwoju swojego kraju.

Arekn

Anuluj