UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Długi art. przeczytałem lid. I przeraża mnie polityka rosyjsko-polska, polsko-rosyjska. Zamiast współpracować, prowadzimy wojenki narazie polityczno - psychologiczne jak to się skończy niewiadomo. My nie chcemy wposzczać TIR - oni promem omijają nas -, oni nie chcą puszczać statków cieśniną Piławską - my robimy przekop mierzeji. Pomijając inne kwestie np. gazociągu, wiz, małego ruchu etc. Czy współpraca nie wyszła by wszystkim na dobre??
okoniowaty