UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

najpierw gazociąg na dnie Bałtyku, teraz promy, coś w tym jest że Niemcy ponad głowami Polski robią interesy z Rosją, gdzie solidarność UE, wygląda to na nowoczesną czyli bezkrwawą ekonomiczną wojnę 21 wieku, widocznie Niemcy w ten sposób chcą uzależnić Europę wschodnią od siebie, a jest to ponoć wspólnota. takie działania powodują że zaczyna to układać się w jedną całość, niedawny sprzeciw Niemiec przed przelotem samolotów z uzbrojeniem do Ukrainy, czy nie wygląda to na zmowę i podział wpływów na wschodzie i zachodzie, taki nowoczesny pakt Ribbentrop-Mołotow. jeżeli tak ma wyglądać solidarność w UE, to ja wolę bardziej ścisłe partnerstwo z USA, choć to też nie jest pewnik po tym co stało się w Afganistanie.

otwieram oczy.