UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podobne brodziki na stałe mamy w Parku Modrzewie i Parku Planty. Tylko śniegu musi się więcej rozpuścić by się niecki wypełniły, a z budżetu obywatelskiego zakupimy na lato filtry do tych betonowych brodzików.

Xzc

Anuluj