UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podobne brodziki na stałe mamy w Parku Modrzewie i Parku Planty. Tylko śniegu musi się więcej rozpuścić by się niecki wypełniły, a z budżetu obywatelskiego zakupimy na lato filtry do tych betonowych brodzików.
Xzc