132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
NIE NIE będzie, NIE będzie Pogotowia Opiekuńczego, NIE będzie normalnego tour łyżwiarskiego, NIE będzie stadionu, NIE będzie kolei nadzalewowej, nie będzie mostów, które w normalnych miastach służą mieszkańcom, NIE będzie Domów Opieki, bo geriatria sama sobie je likwiduje, NIE będzie ciepła taniego które przez dekadę obiecywał nam "ciepły posadkowicz", NIE będziemy mieli normalnego amfiteatru, bo kameralny wystarczy, itd lists długu I można z nią jechać ho, ho. ho, albo jeszcze dalej - NIE będzie portu, nowych tramwaii remontu ulic, mostów, działek przygotowanych pod budowę, wszystko małe, koślawe, bylejakie, szyte na miarę obecnej władzy.
Emmy ju (2022.01.19)
Ja widać WŁADZA MIEJSKA ma w głębokim poważaniu, co myślą obywatele naszego Miasta na temat zagospodarowania terenu po byłym Basenie ???
Kondek (2022.01.19)

info

6  
  0
W koncu po latach grajdolek doczeka się malenkich stawów, brawo
(2022.01.19)

info

1  
  0
dokonać pilnie przegladu odprawadzacych scieki do dzikuski iedys to była czysta woda nwozy do wód gruntowycch, scieki wiejskie brakj szamb zatruły te wody, to wszystko wymaga unormowania by woda była by czysta jak kiedys bywało gdy masowo sie kompano w basenach ale scieki zrobiły swoje
miesz e-ga (2022.01.19)

info

0  
  0
Wróbel na stadion de gruz cos sypnij
Kibic zks (2022.01.19)

info

1  
  0
Jak byłem dzieckiem to odkryty basen (a obecnie zagajnik)był fajną sprawą. W lato zbierało się grupę i szło spędzić tam dzień. Nawet przez mur dało się przeskoczyć; ). Miłe wspomnienia. Szkoda, że teraz już takiej opcji tam nie ma ale jeśli ta inwestycja zostanie zakończona to jest światełko w tunelu.
Stary już jestem ;) (2022.01.19)

info

5  
  1
A ja mam gdzieś pana prezydenta będę się kompał w swojej kameralnej wannie
Mariusz 76 (2022.01.19)

info

3  
  0
Po prostu czas na mlodszych, czas to zrozumieć,
(2022.01.19)

info

7  
  0
Masz lepszy pomysl, moze w twom 50metrowym mieszkaniu zrobimy baseny
Tom48 (2022.01.19)
Czy widzieliście amfiteatr na Dolince? Miniaturka dla pontipinów. , kompletnie bezużyteczny, atrapa, ale nikt nie zarzuci prezydentiwi, że nie ma. Z basenem będzie podobnie.
Ferdek.Schichau (2022.01.19)

info

6  
  1