UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle. .. mnie już przestało to dziwić, że red nacz ''gruszka"dopuszcza do ogółu tylko te posty które mu pasują. .. .

jonasz

Anuluj