Wybrany wątek opinii
Ile osób będzie mogło skorzystac w jednym czasie?tyle co z amfiteatru?wrobel robi wiochę z miasta i nikt nie protestuje?
Do moderacji
Odpowiedz
62
18
@ZdzichuMarynarz - Wiocha postkomunistyczna jest niż od dawna!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0