Wybrany wątek opinii

Ile osób będzie mogło skorzystac w jednym czasie?tyle co z amfiteatru?wrobel robi wiochę z miasta i nikt nie protestuje?
ZdzichuMarynarz (2022.01.19)
@ZdzichuMarynarz - Wiocha postkomunistyczna jest niż od dawna!
(2022.01.19)
Powrót do komentarzy