UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, a oni tą dziurę chcą załatać, jakimiś basenami dla łódek. Jak będę chciał popływać na łodzi lub kajaku, to zrobię to na rzece Elbląg lub Zalewie Wiślanym.


Anuluj