UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, a oni tą dziurę chcą załatać, jakimiś basenami dla łódek. Jak będę chciał popływać na łodzi lub kajaku, to zrobię to na rzece Elbląg lub Zalewie Wiślanym.
Tak, a oni tą dziurę chcą załatać, jakimiś basenami dla łódek. Jak będę chciał popływać na łodzi lub kajaku, to zrobię to na rzece Elbląg lub Zalewie Wiślanym.