UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podobne brodziki na stałe mamy w Parku Modrzewie i Parku Planty. Tylko śniegu musi się więcej rozpuścić by się niecki wypełniły, a z budżetu obywatelskiego zakupimy na lato filtry do tych betonowych brodzików.

Xzc