A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
co wącha prezydent????
@LucynaŁupina - Porównywanie takich inwestycji ze sobą to jakaś kpina e dodatku bardzo niesmaczna. ..
Skorupa Łupina czy to aby ten sam wyznawca Prezesa Tysiąclecia?
Wielkie szczęście, że nie udało się sprywatyzować tego terenu za rządów prezydenta G Nowaczyka (Platforma Obywatelska)i mieszkańcy wkrótce będą mieli okazję cieszyć się życiem na nowo otwartym basenie. Byle do lata, hej
Taki zestaw basenów powinna mieć kazda dzielnica miasta, wtedy może ludzie by się pomieścili. Prezydent zapomniał że zarządza miastem ponad 100 tys a nie Maldytami czy nowym stawem
@TeofilSkorupa - To nie porównanie a wymienienie inwestycji. A to zasadnicza różnica.
@Abnegat - Tak to prawda, mamy od dawna San Fransisco ale nie chciałam być aż tak odważna w swoich wypowiedziach i dotykać się z gniewem przeciwników tego rozwoju.
Od kilku lat gbor ww pokazuje mieszkancom środkowy palec i ignoruje każde głosy mieszkańców
Jrst amfiteatr kameralny to i baseniki będą kameralne. Buduj za swoje takie badziewie. Albo konktetny basen od razu albo prosze podać sie do dymisji razem z resztą UM ratusza. Miasto 130 tys Elbląg i taki bubel. NIGDY.
Cwanie. Budowa w kilku latach. Tylko następnej kadencji na stołek nie befzie i basenu też. O nie. Albo budowa konretnego basenu czyli obiektu albo precz.