132
19.01.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
co wącha prezydent????
??? (2022.01.19)

info

11  
  1
@LucynaŁupina - Porównywanie takich inwestycji ze sobą to jakaś kpina e dodatku bardzo niesmaczna. ..
TeofilSkorupa (2022.01.19)
Skorupa Łupina czy to aby ten sam wyznawca Prezesa Tysiąclecia?
(2022.01.19)

info

2  
  0
Wielkie szczęście, że nie udało się sprywatyzować tego terenu za rządów prezydenta G Nowaczyka (Platforma Obywatelska)i mieszkańcy wkrótce będą mieli okazję cieszyć się życiem na nowo otwartym basenie. Byle do lata, hej
D37 (2022.01.19)

info

4  
  9
Taki zestaw basenów powinna mieć kazda dzielnica miasta, wtedy może ludzie by się pomieścili. Prezydent zapomniał że zarządza miastem ponad 100 tys a nie Maldytami czy nowym stawem
Art :) (2022.01.19)

info

17  
  1
@TeofilSkorupa - To nie porównanie a wymienienie inwestycji. A to zasadnicza różnica.
LucynaŁupina (2022.01.19)
@Abnegat - Tak to prawda, mamy od dawna San Fransisco ale nie chciałam być aż tak odważna w swoich wypowiedziach i dotykać się z gniewem przeciwników tego rozwoju.
LucynaŁupina (2022.01.19)
Od kilku lat gbor ww pokazuje mieszkancom środkowy palec i ignoruje każde głosy mieszkańców
(2022.01.19)

info

14  
  0
Jrst amfiteatr kameralny to i baseniki będą kameralne. Buduj za swoje takie badziewie. Albo konktetny basen od razu albo prosze podać sie do dymisji razem z resztą UM ratusza. Miasto 130 tys Elbląg i taki bubel. NIGDY.
(2022.01.19)

info

14  
  1
Cwanie. Budowa w kilku latach. Tylko następnej kadencji na stołek nie befzie i basenu też. O nie. Albo budowa konretnego basenu czyli obiektu albo precz.
(2022.01.19)

info

12  
  1